O India Garden Restauracja

Witamy w krainie indyjskich smaków

restauracja orientalna w Katowicach

Image

Wyjątkowe połączenie świeżych, naturalnych składników z aromatycznymi przyprawami to charakterystyczna cecha, którą wyróżnia się kuchnia indyjska. Restauracja w Katowicach prowadzona przez naszych doświadczonych kucharzy to idealne miejsce dla miłośników tego typu smaków. Potrawy rodem z Mumbaju czy Delhi łączymy w autorski sposób z daniami tajskimi, tworząc nietuzinkowe propozycje dla smakoszy o szerokich horyzontach kulinarnych. Zapraszamy do knajpy gości zarówno ze stolicy województwa śląskiego, jak i Tychów, Gliwic czy Zabrza!

Co wyróżnia naszą restaurację indyjską?

Tworząc nasz wyjątkowy lokal, chcieliśmy, by był on nietypowym punktem na gastronomicznej mapie południowej Polski. Jako restauracja indyjska czerpiemy inspirację ze wspomnianej już kuchni typowej dla Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na przygotowanie charakterystycznej mozaiki smaków, przez co możemy zaserwować gościom autorskie potrawy. Łączymy słodycz, ostrość, gorycz, kwaśność i słoność wraz z różnorodnymi ziołami oraz przyprawami typowymi dla knajpy indyjskiej.

Kompletując załogę, zadbaliśmy o to, by była ona doświadczona i doskonale znała kluczowe zasady gotowania w takich miastach jak Delhi czy Mumbaj, ale też specyfikę kuchni tajskiej. Autorskie przepisy są nieustannie dopracowywane, a menu uzupełniane o nowe, wyjątkowe pozycje. Sprowadzamy typowe dla azjatyckich dań półprodukty, dzięki czemu potrawy w naszej restauracji w Katowicach są intensywne w smaku, aromacie i wyglądzie. Kolorowe i nieustannie pachnące świeżymi ziołami i pikantnymi przyprawami wnętrza knajpy przyciągają natomiast swoim urokiem. Dodatkową usługą jest dowóz jedzenia pod wskazany przez klienta adres.

Jak przygotowujemy menu dla gości naszej restauracji?

Wspomniane już receptury tworzone przez szefa kuchni pozwalają na przygotowanie menu nietuzinkowego, ale nawiązującego do najpopularniejszych potraw indyjskich i tajskich. Propozycje takie jak: Panner Pakora, Samosa, Chicken Tikka czy Butter Masala, są znane wszystkim miłośnikom sztuki kulinarnej charakterystycznej dla Azji Południowej. Nieliczne knajpy w Katowicach, ale też Tychach bądź Gliwicach, serwują takie dania przygotowane z użyciem oryginalnych, naturalnych półproduktów – my łączymy najwyższą ich jakość z dopracowaniem wspomnianych pozycji przez doświadczonego szefa kuchni. Zadbaliśmy ponadto o to, by w jadłospisie naszej restauracji indyjskiej znalazły się zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie oraz wegańskie. Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej knajpy na gastronomicznej mapie Śląska!


załoga restauracji India Gadren z dowozem do Tych i Gliwic
Image

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do 22:00 Gwarantujemy darmową dostawę jedzenia do klienta. Zapraszamy również klientów z miast ościennych, takich jak Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska czy Tychy. W naszej ofercie są również wyjątkowe promocje w porze lunchu. Buddha to również wyśmienita kuchnia w formie cateringu.