Rezerwacja

ZAREZERWUJ STOLIK

Image
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Bhagat Dinesh Kumar - INDOPOLISH" zarejestrowaną w Katowice 40-059, ul. Michała Drzymały 9/2, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 5262400039, REGON: 243416206, moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, adresu e-mail, adresu IP oraz systemu operacyjnego urządzenia w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych w oparciu o Politykę Prywatności zamieszczoną w jej serwisie/aplikacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

India Garden to miejsce, do którego możesz przyjechać na obiad, na kolację czy po prostu na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi w orientalnej atmosferze, którego dopełnieniem będą tajskie i indyjskie dania prosto z południowej Azji. Jeśli chcesz mieć pewność, że na miejscu będzie czekał na Ciebie wolny stolik, to nie zapomnij o rezerwacji stolika w restauracji przed Twoją wizytą. Zapraszamy na wyjątkową podróż kulinarną!

Rezerwacja stolika w restauracji India Garden

Jeśli masz ochotę spróbować unikalnych smaków Azji, to odwiedź naszą restaurację. India Garden to egzotyczne miejsce na gastronomicznej mapie Katowic. Na miejscu czeka na Ciebie bogate menu, a w nim same przepyszne dania kuchni indyjskiej i tajskiej. Każde z nich zostaje przygotowane przez naszych doświadczonych kucharzy, którzy za pomocą smaków przenoszą naszych Gości w kulinarną podróż po Tajlandii i Indiach. W naszym menu nie zabrakło również dań wegetariańskich i wegańskich. Każda potrawa powstaje na bazie starannie wyselekcjonowanych produktów, ponieważ wiemy, że tylko dzięki temu jesteśmy w stanie wydobyć pełnię smaków i aromatów z każdego dania. W rezultacie nasi Goście mogą delektować się wschodnimi daniami w centrum Katowic. Wyślij do nas swoją rezerwację i odwiedź naszą restaurację z rodziną i przyjaciółmi, by miło spędzić czas przy dobrym jedzeniu.

Jak zarezerwować stolik w restauracji India Garden?

Proces, jakim jest rezerwacja stolika za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej jest bardzo prosty. Nie musisz specjalnie przychodzić do naszej restauracji. Wystarczy, że wypełnisz formularz. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, liczbę osób, termin, a także godzinę. W treści wpisz dodatkowe informacje. Następnie kliknij “zarezerwuj stolik!” i gotowe. Dzięki rezerwacji możesz mieć pewność, że nawet w ruchliwy piątkowy wieczór nie zabraknie dla Ciebie miejsca. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania miejsca za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej! Do zobaczenia!